Vintage Weine, Getränke Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2986363
13350
454
2200
Vintage wines, drinks
1981 + 1984 + 1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális vörösbor, Hosszúhegyi Mezőgazdasági Kombinát, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel, 0,75lx3
2986372
13351
454
Vintage wines, drinks
1987 Villányi Muzeális Cabernet Sauvignon, bontatlan palack száraz vörösbor, pincében szakszerűen tárolt, sérült címkével, 0,75l.
2906538
13352
454
Vintage wines, drinks
Havasi: Bor és zongora, Havasi CD melléklettel 3 üveg bontatlan bor, Tokaji Furmint, Tokaji Hárslevelű, Babits Pincészet, 2003, sérült díszdobozban
2809757
13353
454
Vintage wines, drinks
Hungária Grand Cuvée pezsgő, 750 ml
2791161
13354
454
Vintage wines, drinks
5 db vegyes gyűjtői mini ital
2773959
13355
454
Vintage wines, drinks
15 darabos mini bár gyűjtemény. Izgalmas darabokkal, cca. 1970.
2791165
13356
454
Vintage wines, drinks
5 db vegyes gyűjtői mini ital
2791172
13357
454
Vintage wines, drinks
5 db vegyes gyűjtői mini ital
2791180
13358
454
Vintage wines, drinks
5 db vegyes gyűjtői mini ital
3020292
13359
454
15000
Vintage wines, drinks
2006 Gere Kopár, villányi cuvée, bontatlan palack száraz vörösbor, 14,5%, pincében szakszerűen tárolt, 0,75 l. 3026645
13360
454
Vintage wines, drinks
2000 Szeremley Helvéciai Cabernet Franc, kishordós érlelésű vörösbor, szakszerűen tárolt, bontatlan palack, 0,75 l
3026787
13361
454
Vintage wines, drinks
Coop Tokaji Aszú, 2001, 3 puttonyos, 0,5 l, bontatlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF