33103.
454. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
110 000 HUF
291,78 EUR, 314,29 USD
1991. "Magyar Köztársasági Érdemrend nagykeresztje, polgári tagozat" zománcozott, részben aranyozott, karikán jelzett Ag kitüntetés, a középkereszt 40mm-es nyakszalagjával T:AU NMK.: 733.