80 000 HUF
212,20 EUR, 228,57 USD
1939. "Magyar Arany Vitézségi Érem" aranyozott bronz kitüntetés, peremen "BRONZ" fémjel. Eredeti kopott, hiányos mellszalagon. Szign.: Berán T:VF több karc és ph. NMK.: 431.