31402.
454. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
1867. "Deák Ferencz a vezérek vezére / Ha Isten velünk, ki ellenünk" aranyozott bronz emlékmedál füllel. Szign.: A.K. (19mm) T:AU kopott aranyozás