31573.
454. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
1994. "II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása" peremén jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,06g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)