Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,46g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
Fritz Mihály (1947-) 1992. "Szent László - 800 éve avatták szentté / Bátmonostor 1192-1992" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo KV3
Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Adamo BP43
Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (az ezüst eredetileg PP)
Adamo BP43
Fritz Mihály (1947-) 1996. "MÉE Budapest - A honfoglalás napja " peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,94g/0.925/42,5mm) T:UNC (ezüst eredetileg PP)
Adamo BP45