Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TI CLAVDIVS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAVDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU apró ph. Adamo SH9
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" bronz és peremen jelzett Ag emlékérem pár dísztokban, tanúsítvánnyal (35,84g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Adamo BP27
Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" jelzett, két unciás Ag emlékérem kapszulában (62,64g/0.999/42,5mm) és bronz emlékérem eredeti műbőr tokban (42,5mm) T:UNC
Kiss Nagy András (1930-1997) 1990. "JOANNES PAULUS PP.II / ORATORIUM IN HON. MAGNAE DOMINAE HUNGARORUM BENEDIXIT DIE VIII OCT. MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Egri országos akvarell kiállítás" két darabból összeillesztett bronz emlékplakett (95mm) T:AU az egyik oldalán ráragasztott papírcetli