Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2931322
31257
454
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A szabad szakszervezeti mozgalomért" aranyozott fém emlékérem "KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége)" dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
3009875
31258
454
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3024562
31259
454
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1996 / Vérszerződés" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
3007476
31260
454
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB "Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP
3023822
31261
454
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat
3030071
31262
454
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 2837203
31263
454
Numismatik
Lessenyei Márta (1930-) 1989. "Commodus - MÉE - Savaria"
kétoldalas Ag emlékérem (19,86g/0,835/30mm) T:1- patina
2925546
31264
454
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1971. bronz kiállítási érem (~49mm) T:AU 3020211
31265
454
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,34g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU
Adamo BP7 2925548
31266
454
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
2925599
31267
454
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (38mm) T:AU
2925550
31268
454
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1981. "EXPO" bronz emlékérem (40mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF