Ligeti Erika (1934-) DN "A Vízügyért / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, nem adományozott darab (33,33g/0.925/42,5mm) T:UNC (PP) patina
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. "Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére" kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 patina
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc