Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 654

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC  Adamo DE16
31377.

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16

Rufpreis:
5 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár Ag és bronz emlékérem pár (36,40g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2
31378.

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" Ag és bronz emlékérem pár (36,40g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2.var
31379.

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2.var

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
31380.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag emlékérem, III. fokozat, gravírozás nélküli peremmel (43,50g/0.835/42,5mm) T:AU patina Hungary 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag commemorative award medallion, 3rd grade, without engraving on the edge. Sign.: Sándor Tóth (43,50g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2
31381.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, III. fokozat, gravírozás nélküli peremmel (43,50g/0.835/42,5mm) T:AU patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag commemorative award medallion, 3rd grade, without engraving on the edge. Sign.: Sándor Tóth (43,50g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933-2019) 2000. Az államalapítás millenniuma / Nyírerdő 2000 XII 25 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31382.

Tóth Sándor (1933-2019) 2000. "Az államalapítás millenniuma / Nyírerdő 2000 XII 25" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 30 évesek a Közúti Igazgatóságok 1988 kétoldalas bronz emlékérem, sérült bőr dísztokban, a dísztok felső részén a plakett dombornyomott képével (95 mm) T:AU
31383.

Rufpreis:
5 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) DN Tóth Sándor - Marburg, Ófehértó, Sárospatak kétoldalas öntött bronz érem (45mm) T:AU
31384.

Tóth Sándor (1933-) DN "Tóth Sándor - Marburg, Ófehértó, Sárospatak" kétoldalas öntött bronz érem (45mm) T:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
Tóth Sándor (1933-) DN Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896 aranyozott fém és bronz emlékérem tétel (42,5mm) T:UNC,AU patina
31385.

Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" aranyozott fém és bronz emlékérem tétel (42,5mm) T:UNC,AU patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Trischler Ferenc (1945-) 1985. A Magyar Nephrológiai Társaság IV. Nagygyűlése - Pécs, 1985. bronz emlékérem (84,5mm) T:XF patina
31386.

Trischler Ferenc (1945-) 1985. "A Magyar Nephrológiai Társaság IV. Nagygyűlése - Pécs, 1985." bronz emlékérem (84,5mm) T:XF patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Varga Éva (1949-) 1990. Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára egyoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:XF patina
31387.

Varga Éva (1949-) 1990. "Emlék a Bánvölgye MGTSZ megalakulásának 30. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:XF patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Varga Géza (1951-) 2003. Rákóczi Ferenc / Pro libertate 1703-2003 hátoldalán XX Polturás érmét ábrázoló bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31388.

Varga Géza (1951-) 2003. "Rákóczi Ferenc / Pro libertate 1703-2003" hátoldalán XX Polturás érmét ábrázoló bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF