Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Erzsébet koronázása Budán" Ag zseton, füllel. "ERZSÉBET AVSZTRIAI CSÁSZÁRNÉ / BOLDOGÍTÓ CSILLAGZAT ÖRÖMÁRJAI KÖZT - MAGYAR KIRÁLYNÉVÁ - KORONÁZTATOTT - BVDÁN - MDCCCLXVII" (br. 3,79g/21mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Elizabeth in Buda" Ag jeton with added ear (gr. 3,79g/21mm) C:XF
1879. "DEÁK FERENCZ ÁLT. JÓTÉKONY S' EGYLET ZÁSZLÓAVATÁSI EMLÉKÉRME / GRÓF ZICHY JENŐ TISZT. ELNÖK S' ZICHY JENŐ GRÓFNÉ ZÁSZLÓANYA 1879. NOVBR. 23." aranyozott bronz emlékmedál füllel (32,5mm) T:AU,XF ph
1894. "Kossuth Lajos / Neked élni kell, ó hon! Dicső korszak lánglelkű alkotója született 1802. szept. 16., meghalt 1894. már. 20." kétoldalas ón emlékmedál fül nélkül (34mm) T:VF alig kivehető fülnyom
1896. "Árpád a honalapító 896. / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékmedál füllel, "Markovits. Bpest." gyártói jelzéssel (22mm) T:AU kissé kopott aranyozás