Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952695
31413
454
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph.
2935858
31414
454
Numismatik
~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
3028800
31415
454
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:F
3017565
31416
454
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:VF
3028689
31417
454
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az 1914 hadiév emlékére" bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "In memory of the 1914 war year" bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF 2894186
31418
454
Numismatik
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott 2830558
31419
454
Numismatik
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
3024349
31420
454
Numismatik
~1930-1940. "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF
3002233
31421
454
Numismatik
~1930. "Ez a föld melyen annyiszor apáink vére folyt" feliratú fém irredenta ereklye füllel, hátoldalán "383" sorszámmal (47x35mm) T:XF
2776767
31422
454
Numismatik
1936. "MOBSE Fényképpályázat 1936" ezüstözött bronz plakett "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (55x85mm) T:2 patina
3008138
31423
454
Numismatik
1943. "A Magyar Úszó Egyesület 50 éve a sport szolgálatában" fém díjérem (69mm) T:AU,XF
3010608
31424
454
Numismatik
1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF