1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1987. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Szeged" bronz emlékérem eredeti, "Emlékül a Belügyminisztérium Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola alapítása alkalmából 1987" dísztokban (100mm) T:AU
1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1987. "A Szocialista Mezőgazdasági Repülésért" bronz emlékplakett, hátoldalon névre szóló gravírozással "20 ÉVES TÖRZSGÁRDA TAGSÁGÉRT 1987", eredeti dísztokban. Szign: RSZ (96mm) T:XF patina