https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3007561
31569
454
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:UNC (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2910514
31570
454
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3024576
31571
454
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3027013
31572
454
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "A remény kapujában - Zugliget" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Das Lot is nicht erreichbar
3010073
31573
454
0
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása" peremén jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,06g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2973487
31574
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "Életet az éveknek díj / Nyugdíjas Klubok Országos Szövetsége" bronz emlékérem eredeti tokban (77mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3024293
31575
454
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1995. "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3024395
31576
454
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1996. 4db-os Honfoglalással kapcsolatos bronz emlékérem tétel, az érméken a Feszty-körkép részletei, benne: "Laborc király és leánya", "Harcosok", "Verecke útján", "Rabszolganők" (42,5mm) T:UNC,AU 3024291
31577
454
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3024628
31578
454
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3010206
31579
454
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
2927967
31580
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Nemzetközi Bálint Centenáriumi Kongresszus - 1896-1996. Május 1-5. - Budapest Magyarország" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse