https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 654
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3024295
31581
454
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1997. "50 éve város Tatabánya 1947-1997 / Az Éremgyűjtők tatabányai csoportja 30 éves 1967-1997" Ag és bronz emlékérem pár (33,96g/0.835/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 2886905
31582
454
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2833616
31583
454
0
800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1997. "1000 - Szent István" egyoldalas öntött bronz plakett, tetején furattal (70mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2911073
31584
454
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1997. "INTERNATIONAL HORTICULTURAL EXHIBITION / HORTUS HUNGARICUS FLÓRA HUNGÁRIA SZIGETSZENTMIKLÓS '97" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
3024517
31585
454
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára / 56-os Magyarok Világszövetsége" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis fo.
Das Lot is nicht erreichbar
3011875
31586
454
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "Inventors Olympic Games / Genius Prize - Budapest 1998 (Első Feltalálói Olimpia / Géniusz Díj)" ezüstözött fém emlékérem tokban (70mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2911423
31587
454
0
800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "Videoton - Emlékplakett 1998 - Kiemelkedő teljesítményért" egyoldalas bronz plakett, dísztokban (70x150mm) T:AU 2826257
31588
454
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "000127" (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP
Das Lot is nicht erreichbar
2966726
31589
454
0
1600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3005213
31590
454
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "Budakeszi Reformátusok - Határainkon túl élő magyarok emléktemploma / Áldjad én lelkem az urat és ne feledkezzél semmi jótéteményéről - Zsoltárok könyve 103/2." kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (141mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3013871
31591
454
0
2800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás 1999." ezüstözött bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) + 2000. "Az államalapítás ezeréves emlékére - István király / Hunphilex Budapest International Stamp Exhibition" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina 2867557
31592
454
0
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1999. "10 éves a Messer Hungarogáz" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:PP patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse