11177. 454. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Szécsi iskolatáskás lányka. Mázas kerámia, jelzett, kopással 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras