3 db tétel: Zsolnay virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cs + egy sérült, jelzés nélküli párt ábrázoló porcelán 22 cm + egy jelzés nélküli kis l epattanással m: 18 cm