11487. 454. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
4 darab antik fehér porcelán pecsenyés tál, klf jelzésekkel, domború díszítéssel, közte sérüléssel, kopással h: 39-56 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert