11572. 454. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Fischer J. 5 darabos porcelán tétel: csésze, alátét, kancsó. Repedéssel, kopással, közte jelzett.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert