11247. 454. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Herendi kék virágmintás szoszié, jelzett, kis kopással, rózsán kis lepattanás, 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras