11332. 454. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás porcelán teás/kávés készlet, össz. 7 darabbal (nem mind összeillő): kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 2 csésze, 2 alátét. Matricás, jelzett, kopásokkal, az egyiken mázhibával.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert