22 000 HUF
cca 1890 Zsolnay kiskancsó. Magastüzű, aranykontúrozott virágmintákkal festett finomfajansz. Jelzett: alján masszába nyomott formaszám és kobaltkékkel bélyegzett családi pecsét. Kopással, repedezett mázzal, m: 12 cm