Textor, Sebastian: Concionator ordinarius, Das ist: Moral oder Sittliche Lehr-Predigen auf alle Sonntag des gantzen Jahrs. Teile 1-2 . kötet egybe kötve. Augsburg, 1724. Georg Schlüter und Martin Happach, Korabíli kartonált papírkötésben
Johann La Fontaine: Fabeln von - -. Ein Versuch für Freunde ächter Originalität . Brandenburg, 1819.,J. J. Wiesike, XXXIV+256 p. Német nyelven. Benne régi rézmetszetű szentképpel, foltos, 15x10 cm. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.
Hermann Göring - Werk und Mensch. Gritzbach, Erich, Müchen, 1938. Eher, Mnch., Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott aranyozással. Ajándékozási sorokkal 944 p + képes táblák.
Lewis Carroll: Through the Looking-Glass, and what Alice found there. With fifty illustrations by John Tenniel. London, 1962, Macmillan. Angol nyelven. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány, foltos lapélekkel.
Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Sommer, Johann Gottfried: Neuestes Wort- und facherklärendes Verteutschungs-Wörterbuch. Prága, 1825, J.G. Calve'sche Buchhandlung. V+1+570+2 p. Korabeli félbőr kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, egy sérült és részben javított lappal.
Alexej Tostoi: Peter der Este I-III. Bande. Moskau, 1949., Verlag für Fremdsprachige Literatur. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítók széle kissé szakadozott, valamint a papírborítók foltosak, és az egyik javított.
Somerset Maugham, W[illiam]: The Painted Veil. Collection of British Authors Tauchnitz Edition Vol. 4690. Leipzig, 1925, Bernhard Tauchnitz, 270 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.