Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 57

Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Ford.: Pálföldy Margit. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Bp, én., Palladis Rt.(Mojsza-ny.) Kiadói félvászon-kötés, jó példány
19335.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
13

Disney, Walt: Hófehérke és a hét törpe. írta és illusztrálta Walt Disney Studio Bp, én., Palladis Rt.(Mojsza-ny.) Kiadói félvászon-kötés, gerincen és az első lapon sérüléssel, ajándékozási bejegyzéssel
19336.

Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86

J. Vinokurov - V. Szutyejev: Télapó ajándékai. Ford. Gergely Erzsébet. Szutyejev illusztrációi nyomán rajzolta: Tedesco Anna. Bp.,[1956],Ifjúsági Könyvkiadó, 31+1 p. 7 melléklettel. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19337.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Tamkó Sirató Károly - Banga Ferenc: Tengerecki hazaszáll. Pinty és ponty. Bp., én., General Press. Banga Ferenc rajzaival. Kiadói kartonált papírkötések.
19338.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Szondy György: Május hercegnője Róna Emy rajzaival. Budapest, 1937. Fővárosi Ny. 80 p. 4 t. (színes). Kiadói illusztrált félvászon kötésben kis kopással
19339.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
9

Bibó Lajos: Mindhalálig. Regény fiatal leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1933], Singer és Wolfner, 63 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban.
19340.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Dániel Anna: Angyalkert (Brunsvik Teréz élete) Ifjusági regény Biczó András rajzaival Bp. (1940.) Dante. 1 t. 132 l. 1 sztl. lev. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, szép állapotban.
19341.

Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86

Altay Margit: Érdekes házasság. Bp., 1925. Kiadói délvászon kötésben DEDIKÁLT példány
19342.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,29
9,14

Suse la Chapelle-Roobol: A kis makrancos mint nagymama. (Makrancos Erzsike mint nagymama). Ford.: Kövér Ilma. Bp., é.n., Athenaeum, 167 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés.
19343.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Kormos István - Tankó Béla: Butácska Jeromos. Egyetlen kiadás. Az egészoldalas, színes rajzok nyomdai mélynyomással készültek. [Budapest, 1974], Minerva, (Offset Ny.). [22] p. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben,
19344.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
9

Szegváry Mihály: Kalózok a Tiszán. Ifjúsági regény. Szür-Szabó József rajzaival. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
19345.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső táblán a gerinc mentén a papír egy darabon hiányzik.
19346.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF