Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Simeon Mänhardt : Conciones Oder: Christliche Predigen uber die Son- vnd Feyrtägliche Euangelta / nach Ordnung der Römis ... F. Symeonem Mänhardum, S. Francifci Ordens/ 1628. Cum gratia & privilegio Caesar Mayest. 277p + 273 p + 281p. 311p + (16) p. Korabeli félbőr kötésben
19015.

Rufpreis:
40 000 HUF
103,63
114,29

Szumowski Ulászló,: Az orvostudomány története bölcsészeti szempontból nézve. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Fordította, magyar vonatkozású jegyzetekkel, időrendi táblákkal és ábrákkal ellátta vitéz Herczeg Árpád. Bp., 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (Ny.n.). XI, [1], 649p. 332 szövegközi ábrával, fényképpel, grafikával. Kiadói egászvászon kötésben
19016.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

Rose, Heinrich: Handbuch der analytischen Chemie. I. köt. Berlin, 1838., Ernst Siegfried Miller. Vierte Auflage. Korabeli félbőr-kötés, foltos lapok, kopott gerinc.
19017.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

19018.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés.   Valamint további 3műve:   Fül-, orr-, torok és gégebajok gyógykezelése. Különelnyomat. Bp., 1940, Szerzői, (Stephaneum-ny.), 569-626 p. Kiadói papírkötés.;   A lapos koponyacsontok osteomyelitiséről. Különlenyomat. Bp.,(1943), Hungária-ny., 751-778 p. Kiadói papírkötés, rajzzal, egy foltos lappal.;   Emlékbeszéd Politzer Ádám születésének 100-ik évfordulójára. Gyógyászat Tudományos Közleményei Különlenyomat. Bp., 1936, Globus-ny., 5 p. Két példány.;
19019.

Tátrallyay (Wein) Zoltán: A felső légutak betegségei. A szerző, Dr. Tátrallyay (Wein) Zoltán (1887-1954) fül-orr-gégész által DEDIKÁLT példány. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat "A légzési szervek betegségei c. kötetének I. részre. Különlenyomat. Bp., 1941,Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(Cegléd,Garab József, XII+126 p. Korabeli kopott egészvászon-kötés. Valamint további 3műve: Fül-, orr-,...

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Walter Sperling 2 könyve: Ezer kis csoda. Okos fejtörők kicsiknek, nagyoknak. + Ha okos vagy, törd a fejed. Fejtörők a matematika, aritmetika és geometria világából. Bp., 1943, Griff Könyvkiadó. Számos ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
19020.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Dr. Remetei Filep Ferenc: Műtermi szolgálat. Útmutató műtőnövendékek, műtősnővérek és műtősaltisztek számára. Körmend, 1943, Rábavidék. Kiadói papírkötés, javított, kopottas állapotban.
19021.

Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86

19022.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,44
13,71

19023.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,44
13,71

19024.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,44
13,71

19025.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,44
13,71

19026.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF