Bücher: Technik

Zahl der Lose: 33

Horganyhengermű R.T. Vác - 50 év rövid története (1894-1944). Vác, 1944, Horganyhengermű R.T. Igazgatósága. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
19127.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A Pamutkikészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. (I.: Tőkés gazdasági környezetben. II.: A szocialista vállalat.) Bp., 1976, Pamutkikészítőgyár. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítókkal. Megjelent 1000 példányban.
19128.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Tim Holmes - Rebekka Smith: Klasszikus motorok gyűjtése, felújítása és használata (Collecting, restoring and riding classic motor cycles). Patrick Stephens, 1986, kissé kopott kiadói papírkötés, angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a klasszikus motorok gyűjtőinek és használóinak.
19129.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

19130.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,70
6,29

Dr. Szathmáry László: A gyufa története a XIX-ik század végéig. A Kis Akadémia Könyvtára XVII. köt. Bp., 1935, Kis Akadémia, 127+(1) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
19131.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29

19133.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés.
19134.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29

Dr. Hajtó Sándor: Öntödei anyagismeret I. Vas és acél. Élmunkások Műszaki Könyvtára. Bp., [1949], Népszava, 39+(1) p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés
19135.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

JAWA Motorrad (250 ccm - Type 559/04, 350 ccm - Type 360/00) Betriebsanleitung. Týnec nad Sázavou, 1967, JAWA, 76+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, néhány lapon tollas firkával.
19136.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Siemens DSG 45/8 és DSG 92/12 jelű áramátalakítós hegesztőgépcsoportok műszaki leírása és üzemi utasítása. (Magyar gyártmány). Bp., é.n. [cca 1940], Magyar Siemens Művek Villamossági Rt. (ifj. Kellner Ernő-ny.), 22+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
19137.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1910, Franklin. Korabeli átkötött egészvászon-kötés.
19138.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Avtomobil ,,Moszkvics". (Moszkvics 412, 427, 434 kézikönyv). Moszkva, é.n., V/O Avtoexport. Fekete-fehér képekkel, műszaki rajzokkal, kihajtható ábrákkal. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
19139.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF