Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10697.
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. eleje: Fekvő női akt. Olaj, vászon, sérült. 72x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10698.
Jelzés nélkül, feltételezhetően Borsos József műve: Fiú portré. Olaj, vászon, kartonra ragasztva, restaurált. Hátoldalán utólagos feliratokkal, mely szerint Borsos József alkotása..Üvegezett fakeretben, keret hátoldalán régi Ernst Múzeum aukció címkével. 28x22,5 cm
10702.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), 1900 körül működött festő: Lámpafénynél. Olaj, vászon, restaurált, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x30 cm
10708.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!