Antik Zahl der Lose: 225
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038998
12648
455
75000
Antique
Megváltó Krisztus. Orosz ikonfestő, cca XIX. sz., tojástempera, fa, aranyozott ezüst okláddal (ezüst- és mesterjeggyel jelzett), néhol hiányos zománcozással, 31x26,5 cm 2844780
12649
455
60000
Antique
2923344
12650
455
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
2526372
12651
455
Antique
3017580
12652
455
Antique
Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
3038902
12653
455
Antique
3 darab keleti dísztárgy: dísztőr, levélbontó kés, füstölőtartó. h: 20-23 cm 3039687
12654
455
Antique
Hirmann Ferenc Budapest art deco cigarettatöltő, kopással, 11x9,5 cm
3033308
12655
455
Antique
2 db templomi csengőhúzó végdísz, jó állapotban, h: 43 cm 3032531
12656
455
30000
Antique
10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
3005202
12657
455
4600
Antique
2740858
12658
455
Antique
3033633
12659
455
Antique
Régi asztali / fali mokett, jó állapotban, 156x150 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF