1941 Balaton és környéke, Tihany, fürdőzők, csónakázók, vitorlások, stb., 34 db fotó, a hátoldalon datálva, vegyes állapotban, 8,5x6 cm és 11x8,5 cm között
Balaton Nyugat-Magyarország. Országjárók atlasza. Bp., 1984/1985, Kartográfiai Vállalat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, a gerincen kis sérüléssel, több kijáró lappal, "Magyar Néphadsereg" bélyegzésekkel.
Rédl Rezső: Adatok a Nyugati-Bakonyalja flórájának ismeretéhez. Különlenyomat a veszprémi kegyesrendi r. k. gimnázium 1929/30. tanévi értesítőjéből. Veszprém,(1930), Egyházmegyei Nyomda, 8 p. Kézi rajzolás térképvázlattal. Kiadói papírkötés
cca 1960 Balatonboglár, Kipterv (Kip. Terv.) Válallat üdülője, felvételek strandoló, napozó emberekről, Balatonpart 10 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó és 1 db sófoki fotó, 8x5,5 és 9x14 cm közötti méretekben