Scheiber Hugó (1873-1950): Zenélő nő. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Borbély László művészettörténész tanulmányával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm / mixed technique on paper, signed lower right, With the essay by art historian László Borbély. Framed.
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán számozott: 54/190. Vasarely Center kiadása, 1980. Életmű katalógus szám: 851. Üvegezett fakeretben. 60,5x60,5 cm / Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered on the reverse: 54/190. Edited by the Vasarely Center, 1980. Vasarely catalogue raisonne no.: 851. 60,5x60,5 cm. Framed
Misch Ádám (1935-1995): Már megint, 1987. Akril, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és névjegyével, fakeretben, 80x60 cm. / Adam Misch (1935-1995): Again, 1987. Acrylic on canvas, signed, with autograph description by Adam Misch and his business card on the reverse, framed, 80x60 cm