Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 797

Scheiber Hugó (1873-1950): Zenélő nő. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Borbély László művészettörténész tanulmányával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm / mixed technique on paper, signed lower right, With the essay by art historian László Borbély. Framed.
10000.

Rufpreis:
950 000 HUF
2 461,14
2 714,29
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10001.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 424,87
1 571,43
10002.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 243,52
1 371,43
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül), 1988. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 31,5×25 cm. / watercolour on paper, signed, framed
10003.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 424,87
1 571,43
10004.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 424,87
1 571,43
Fajó János (1937-2018): Ellipszis, 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E. jelzéssel. 60x42,5 cm
10005.

Rufpreis:
220 000 HUF
569,95
628,57
Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán számozott: 54/190. Vasarely Center kiadása, 1980. Életmű katalógus szám: 851. Üvegezett fakeretben. 60,5x60,5 cm / Victor Vasarely (1908-1997): ARG-VIT. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered on the reverse: 54/190. Edited by the Vasarely Center, 1980. Vasarely catalogue raisonne no.: 851. 60,5x60,5 cm. Framed
10006.

Rufpreis:
320 000 HUF
829,02
914,29
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1977. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. Nádler István 77-78 mappából. 29x34,5 cm.
10007.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14
Misch Ádám (1935-1995): Már megint, 1987. Akril, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és névjegyével, fakeretben, 80x60 cm. / Adam Misch (1935-1995): Again, 1987. Acrylic on canvas, signed, with autograph description by Adam Misch and his business card on the reverse, framed, 80x60 cm
10008.

Rufpreis:
280 000 HUF
725,39
800,00
10009.

Rufpreis:
48 000 HUF
124,35
137,14
10010.

Rufpreis:
240 000 HUF
621,76
685,71
10011.

Rufpreis:
130 000 HUF
336,79
371,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF