Gemälde und Graphiken auf niedrigem Einstiegspreis Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642826
11201
457
Paintings and graphics for low starting price
SZ.E jelzéssel: Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), kopott, sérült, üvegezett keretben, 27×17 cm 2636061
11202
457
GR jelzéssel: 9 kockás képregény. Akvarell, papír, Egyenként 10x10 cm, össz 43x62 cm Karton szélén kis ázás nyommal 2694711
11203
457
G M 868 jelzéssel: Téli falu. Vegyes technika, papír, sérült üvegezett keretben, 18,5x24cm Hátoldalán: Handelsmann Arnold épület üveges kereskedő bélyegzője. 2641122
11204
457
100
Olvashatatlan jelzéssel: Íjjászok. Filctoll, papír, minimális sérülésekkel, 43x61 cm 3046896
11205
457
Hankó jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fa képkeretben. 34×46 cm 3012830
11206
457
Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm 3013138
11207
457
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, dekoratív fakeretben. 47x57 cm 3013131
11208
457
Záray M jelzéssel: Gyerekek. Fotó, olaj, karton, kollázs, kartonra ragasztva. 29x26 cm 3013681
11209
457
Jelzés nélkül: Szürrealista jelenet. Nyomat, papír, paszpartuban, 32,5x46 cm
3013846
11210
457
Török J jelzéssel: Csatajelenet. vegyes technika, papír. 25,5x19 cm.
2969909
11211
457
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60 cm 2845630
11212
457
Jelzés nélkül: Beethoven. Szén, papír. 29,5x44 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF