Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2920917
22000
457
1200000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g
3051890
22001
457
1000000
Nyakék 14K arany és ezüst részekkel, 19 db smaragddal (ca 0,38 ct) és 72 db gyémánttal ékítve (ca 3,5 ct) jelzett br 22,5 g
2795922
22002
457
900000
3039851
22003
457
550000
Neorokokó ezüst (Ag) kávészervírozó készlet, gazdagon díszített, rokályokban virág- és puttómintás díszítményekkel. Jelzett, nettó: 1250 g
2945542
22004
457
Arany (Au) buton fülbevaló, brilliáns csiszolású gyémánttal ékítve, jelzett, összkarátszám: 0,6 ct, bruttó: 4,5 g 2921852
22005
457
Olasz art deco ezüst (Ag) mokkás és teás kiöntő készlet, cukortartóval, tejkiöntővel. Jelzett, fa fogóval. össz br 1009 g 2876109
22006
457
340000
3056199
22007
457
320000
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 12 személyes, hiányos. 12 kanál, 12 villa, 8 kés. összesen nettó 1697 g + ezüst nyelű kések. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel.
2994378
22008
457
300000
2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm
3039791
22009
457
280000
Antik ezüst (Ag) judaika ébresztőóra, geometrikusan ívelő lábakkal, héber számokkal, tetején sasfigura díszítéssel. Jelzett, m: 17,5 cm, bruttó: 520 g
2962474
22010
457
280000
3010668
22011
457
280000
18K fehérarany gyűrű 14db gyémánttal (ca 0,7ct) és 3 db zafírral. Jelzett magyar fémjeles. dr: 3,32 g, m:58
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF