Rahmen Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2736355
14165
457
Frames
Dúsan faragott fakeret, kopásnyomokkal, 41,5x31,5cm 2956481
14166
457
Frames
Dekoratív fakeret vászonra készült nyomattal, belső méret: 35x56 cm
2853716
14167
457
Frames
Nagy méretű aranyozott fa képkeret 80x80-as kép vagy tükör számára.
3055603
14168
457
Frames
Dekoratív blondel keret. Üvegezett, aranyozott, néhány karccal Belső méret 48x38 cm 3055608
14169
457
Frames
Dekoratív aranyozott fa képkeret szép állapotban. Belső méret 41x53 cm
3057347
14170
457
Frames
Dekoratív fa képkeret, modern Szinyei Merse Pál. Lila ruhás nő nyomattal. Belső méret: 78,5x59 cm
3053623
14171
457
Frames
Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa képkeret, régi vallási nyomattal. Látható méret: 39,5x29,5 cm. 3055360
14172
457
4200
Frames
Dekoratív, kissé kopott fakeret, modern tengeri csata nyomattal. Belső méret: 17x28 cm
3002577
14173
457
Frames
4 db klf méretű képkeret, 47x37 cm alatt
2994100
14174
457
2200
Frames
2 db Üveggyüngy fűzött fém képkeret 7,6x7,6 cm / 15x15 cm
3062002
14175
457
Frames
6 darabos képkeret tétel, vegyes állapot, cca 32x30 cm 3062004
14176
457
Frames
Dekoratív, kissé sérült szecessziós fa képkeret. Belső méret: 51x40,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF