https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Uhren

Zahl der Lose: 143

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm
13104.

Szekrényóra, (kandallóóra) XVIII. sz. Nyitra. Joseph Flory in Neutra órásmester felirattal, felesütős szerkezet, egynapos ingajárat, zománcfestett, arab számos számlap, felső mezőben viharos tengeri hajós jelenettel díszített, mahagóni színűre pácolt fa házban, öntött réz díszekkel, felhúzó kulccsal, javított, működik, pontosan jár és üt. m: 50 cm, sz: 25 cm / Antique chandellier or cupboard clock. 18th century Neutra (Nitra, SK) with enameled dial and upper field painted ship on stormy sea. Signed: Joseph Flory in Neutra. Restored. Strikes half. Works well. With one winding key. 50 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
380 000 HUF
984,46
EUR
,
1 085,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France  The clock is driven by a spindle mechanism,  Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading.  While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
13105.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France The clock is driven by a spindle mechanism, Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading. While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
880,83
EUR
,
971,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
13106.

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
725,39
EUR
,
800,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Tommy Hifiger quartz karóra új állapotban, eredeti dobozában
13107.

Tommy Hifiger quartz karóra új állapotban, eredeti dobozában

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Asztali óra, masszív, öntött fém házzal, mechanikus szerkezettel, nem jár. m: 39 cm
13108.

Asztali óra, masszív, öntött fém házzal, mechanikus szerkezettel, nem jár. m: 39 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Sonneberg kandallóóra, kopással, h: 30 cm
13109.

Sonneberg kandallóóra, kopással, h: 30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
EUR
,
10,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Óragyár Repetition vekkeróra, hiányos, m:12 cm
13110.

Óragyár Repetition vekkeróra, hiányos, m:12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Omega X Swatch - Moonswatch - Mission to Neptune SO33N100 férfi karóra. Újszerű, hordatlan, működik, leírással, garanciával, díszdobozban.
13111.

Omega X Swatch - Moonswatch - Mission to Neptune SO33N100 férfi karóra. Újszerű, hordatlan, működik, leírással, garanciával, díszdobozban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
280 000 HUF
725,39
EUR
,
800,00
USD
Zahl der Gebote:
0
15 darabos Heritage collection modern mechanikus zsebóra gyűjtemény. Mindegyik tanúsítvánnyal, eredeti dobozában; részben jó, részben újszerű állapotban
13112.

15 darabos Heritage collection modern mechanikus zsebóra gyűjtemény. Mindegyik tanúsítvánnyal, eredeti dobozában; részben jó, részben újszerű állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban   240x200x170 mm
13113.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
880,83
EUR
,
971,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Patek Philippe gyűjtői replika automata karóra naptár funkcióval. Használatlan. Tisztításra szoruló szerkezettel,.bőr szíjjal. d: 4,5 cm cm
13114.

Patek Philippe gyűjtői replika automata karóra naptár funkcióval. Használatlan. Tisztításra szoruló szerkezettel,.bőr szíjjal. d: 4,5 cm cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
13
Boulle stílusú óra Keményfa alapon teknőc és réz borítású tok, bronz díszítőelemekkel. Réz számlapján római számos zománc lapocskák, felesütős szerkezet.Működőképes.XIX. század. Jelzett számlap A. Weinberger, Wien. 40 cm
13115.

Boulle stílusú óra Keményfa alapon teknőc és réz borítású tok, bronz díszítőelemekkel. Réz számlapján római számos zománc lapocskák, felesütős szerkezet.Működőképes.XIX. század. Jelzett számlap A. Weinberger, Wien. 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
829,02
EUR
,
914,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse