Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / 300 éve szűnt meg Baján a török uralom - IV. Mohamed" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error
HP 752.
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául" bronz emlékérem, adományozva a budapesti Naschitz-féle Felsőbb Leányiskola számára (70mm) T:AU
Hungary 1896. "Millennium National Exhibition in the year 1896 / Exhibition Medal as a Reward of Merit" double-sided bronze commemorative medal, donated to the High School for Girls of Naschitz in Budapest. Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU
HP 752.
Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro
Berán Lajos (1882-1943) 1922. "A Bethlen Kollégium 300 éves fennállásának emlékére / Ha Isten velünk - kicsoda ellenünk" bronz emlékérem, peremén "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (48mm) T:AU patina
HP-1308
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina
Adamo KE35
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.