https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 422

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
31218.

Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942-) 1990. "XVII. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás Szombathely 1990." bronz emlékérem (80mm) T:UNC
31219.

Asszonyi Tamás (1942-) 1990. "XVII. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás Szombathely 1990." bronz emlékérem (80mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millennium" kétoldalas bronz emlékérem tájékoztatóval (~53mm) T:UNC
31220.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millennium" kétoldalas bronz emlékérem tájékoztatóval (~53mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
31221.

Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
EUR
,
57,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / 300 éve szűnt meg Baján a török uralom - IV. Mohamed" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31222.

Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / 300 éve szűnt meg Baján a török uralom - IV. Mohamed" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.
31223.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Strommer György számára, eredeti bordó, viseltes tokban (70mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to György Strommer in original worn, crimson case (70mm) C:AU,XF edge error HP 752.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául" bronz emlékérem, adományozva a budapesti Naschitz-féle Felsőbb Leányiskola számára (70mm) T:AU Hungary 1896. "Millennium National Exhibition in the year 1896 / Exhibition Medal as a Reward of Merit" double-sided bronze commemorative medal, donated to the High School for Girls of Naschitz in Budapest. Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU HP 752.
31224.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállitás / Kiállítási Érem az Érdem Jutalmául" bronz emlékérem, adományozva a budapesti Naschitz-féle Felsőbb Leányiskola számára (70mm) T:AU Hungary 1896. "Millennium National Exhibition in the year 1896 / Exhibition Medal as a Reward of Merit" double-sided bronze commemorative medal, donated to the High School for Girls of Naschitz in Budapest. Sign: Fülöp Beck Ö. (70mm) C:AU HP 752.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
EUR
,
57,14
USD
Zahl der Gebote:
3
Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro
31225.

Berán Lajos (1882-1943) 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" kétoldalas bronz plakett, peremen gyártói jel és "XXVI" számozás (91x65mm) T:AU kis ph. / Hungary 1910. "z. Fenyvessy Adolf / A Magyar Gyorsíró Társaság emléke a Stolze Fenyvessy-féle magyar gyorsírás megalapításának ötvenedik évfordulójára 1860-1910" double-sided bronze plaque with maker's mark and "XXVI" number on edge (91x65mm) C:AU small edge erro

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
EUR
,
45,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1922. "A Bethlen Kollégium 300 éves fennállásának emlékére / Ha Isten velünk - kicsoda ellenünk" bronz emlékérem, peremén "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (48mm) T:AU patina HP-1308
31226.

Berán Lajos (1882-1943) 1922. "A Bethlen Kollégium 300 éves fennállásának emlékére / Ha Isten velünk - kicsoda ellenünk" bronz emlékérem, peremén "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (48mm) T:AU patina HP-1308

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (79mm) + Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF közte patina, kis ph, ü.
31227.

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (79mm) + Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF közte patina, kis ph, ü.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
9
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
31228.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
EUR
,
200,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina Adamo KE35
31229.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "15 éves a Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/15mm) T:BU kis patina Adamo KE35

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse