Waffen, Messer Zahl der Lose: 12
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051677
17606
457
Weapons, knives
Antik kés. XVIII. sz. acél, rovátkolt. 23 cm 3051675
17607
457
Weapons, knives
Antik habán kés. XVII. sz. szaru, kovácsolt vas. 23 cm
2981209
17608
457
Weapons, knives
Fejes görbe bicska, csont nyéllel, h: 20 cm 2981114
17609
457
Weapons, knives
2 db régi dárdafej, rozsdás, h: 45-50 cm
2873814
17610
457
Weapons, knives
Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika kis sérüléssel h: 22 cm
2820489
17611
457
42000
Weapons, knives
Antik Bulldog revolver, hatástalanított, tokkal / Antique Obsolete Calibre Plated .320 Bulldog Elvira Pocket Revolver 17 cm
3002963
17612
457
Weapons, knives
2 db Alaska Bowie? kés bőrtokban, egyik jelzetlen, másik bőr tokon jelzett. Kopással, h: 24-35 cm
2822775
17613
457
150000
Weapons, knives
3061038
17614
457
200000
Weapons, knives
2882530
17615
457
Weapons, knives
Tőr, vadásztőr, bőr tokban, szép állapotban, h: 35 cm
3054084
17616
457
36000
Weapons, knives
Díszkard, acél pengével, nyolcszögletű, tömör bronz kosárral és levélmintákkal díszített markolattal, a pengén és a kosár belső oldalán jelzéssel, kisebb kopásokkal, h: 92 cm
3054099
17617
457
22000
Weapons, knives
Klasszikus magyar vívókard, acél pengével, esztergált fa markolattal, jelzett a pengén (S2000) és a kosáron (Made in Hungary), korának megfelelő, kopottas állapotban, h: 78 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF