Militaria

Zahl der Lose: 151

1935 Károlyi Gyula tábornok nősülési engedélykérelme Hazai Samu vezérezredeshez
17377.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1900, Ferenc József arcképe. Színezett litográfia, üvegezett keretben, 42x32,5 cm
17378.

Rufpreis:
11 000 HUF
28,95
31,43
cca 1920 Katonaportré, fotó, foltos, az egyik sarkán kis sérüléssel, 18x13 cm
17379.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
1915 A cs. és kir. 71. gyalogezred halottjai egy orosz lovassági roham után a keleti fronton, Ditkowce (Ditkivtsi, Ukrajna) közelében. Eredeti fotó, kis törésnyomokkal, apró sérüléssel, 14,5x9 cm / 1915 Fallen soldiers of the Austro-Hungarian 71st Infantry Regiment (K. u. k. Infanterie-Regiment 71) after a Russian cavalry charge on the Eastern Front, near Ditkowce (Ditkivtsi, Ukraine). Original photo, with minor damage, 14.5x9 cm
17380.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
1917 Mamajev nevű csecsen származású hadifogoly által Somorján a hadifogolytáborban készített hadifogolymunka ivóedény. Faragott fa, kézzel festett 16 cm
17381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
37
17382.

Rufpreis:
30 000 HUF
78,95
85,71
17383.

Rufpreis:
24 000 HUF
63,16
68,57
SS páncélos sapka modern replikája
17384.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Katonai flaska, kopott, horpadt, m: 22 cm
17385.

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
Magyar Honvédség bocskai nyári gyakorló sapka rangjelzéssel, jó állapotban
17386.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,79
6,29
1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print
17387.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
17388.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,95
9,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF