Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 105

Hollandia 1994. október 1. AEGON fennállásának 150. évfordulója Ag emlékérem a Holland Állami Pénzverde kiadásában magyar nyelvű tájékoztatóval (0.720/38mm) T:PP Netherlands 1994. AEGON 150th anniversary Ag medallion from the Risjsk Munten with Hungarian information (0.720/38mm) T:PP
32630.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Hollandia DN Ridderzaal / II. Vilmos gróf 1227-1256 sárgaréz emlékérem eredeti műanyag dísztokban (33mm) T:UNC patina, a tokon kis sérülés Netherlands ND Ridderzaal Gravenhage / Willem II van Holland 1227-1256 brass commemorative medallion in original plastic case (33mm) C:UNC patina, small damage on the case
32631.

Hollandia DN "Ridderzaal / II. Vilmos gróf 1227-1256" sárgaréz emlékérem eredeti műanyag dísztokban (33mm) T:UNC patina, a tokon kis sérülés Netherlands ND "Ridderzaal Gravenhage / Willem II van Holland 1227-1256" brass commemorative medallion in original plastic case (33mm) C:UNC patina, small damage on the case

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Hongkong ~1997. Legislative Council bronz emlékérem, fa dísztokban (70mm) T:1  Hong Kong ~1997. Legislative Council bronze commemorative medallion in wooden display case (70mm) C:UNC
32632.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,58
12,57
Izrael ~1989. Jeruzsálem peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. Jerusalem on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
32633.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Izrael DN Siratófal jelzett Ag plakett kő posztamensen A. Kedem jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND Wailing Wall hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal
32634.

Izrael DN "Siratófal" jelzett Ag plakett kő posztamensen "A. Kedem" jelzéssel papírdobozban (bruttó 20,60g/925/68x52mm, posztamens:21x73x30mm) T:1- a plakett elvált a posztamenstől Israel ND "Wailing Wall" hallmared Ag plaque on stone pedestel. Sign: A. Kedem in paper box (20,60g gross/925/68mm with pedestal) C:UNC plaque aparted from pedestal

Rufpreis:
7 000 HUF
18,42
20,00
Kanada DN 12xklf fém emlékéremből álló tétel, a Kanada államairól és területeiről szóló sorozat tagjai (32mm) T:1- patina Canada ND 12xdiff metal medallion lot about Canadas states and territories (32mm) C:AU patina
32635.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Lengyelország 1978. Januszka Korczaka kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:XF Poland 1978. Januszka Korczaka two sided, cast bronze medallion (69mm) C:XF
32636.

Lengyelország 1978. "Januszka Korczaka" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (69mm) T:XF Poland 1978. "Januszka Korczaka" two sided, cast bronze medallion (69mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Lengyelország 1981. Lengyelország Patrónája / II. János Pál kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) Poland 1981. Regina Poloniae / Jan Paweł II two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm)
32637.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Lengyelország 1982. 15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982 bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. 15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982 bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina
32638.

Lengyelország 1982. "15 éves a lengyel kompszolgálat a balti térségben 1967-1982" bronz emlékérem dísztokban (70mm) T:AU kis ph, patina Poland 1982. "15 years polish ferry services across the baltic 1967-1982" bronze commemorative medallion in case (70mm) C:AU small edge error, patina

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Lengyelország 1982. Assisi Szent Ferenc születésének 800. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Katarzyna Piskorska (45mm) T:1 kettévált tok Poland 1982. 800 Lecie Urodzin Sw Franciszka Asyżu two sided bronze commemorative medallion in case. Sign:Katarzyna Piskorska (45mm) C:UNC split case
32639.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Lengyelország 1983. II. János Pál lengyelországi útja 1983 június ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC Poland 1983. John Paul IIs pilgrimage to Poland silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC
32640.

Lengyelország 1983. "II. János Pál lengyelországi útja 1983 június" ezüstözött fém emlékérem papírtokban (41mm) T:UNC Poland 1983. "John Paul II's pilgrimage to Poland" silver plated metal commemorative medallion in paper case (41mm) C:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Lengyelország DN Bem József, Petőfi Sándor / Tarnówi Magyar Baráti Társaság fém emlékérem tokban (59mm) T:AU Poland ND Jósef Bem, Sándor Petőfi / Society of Hungarian Friends of Tarnów metal commemorative medallion in case (59mm) C:AU
32641.

Lengyelország DN "Bem József, Petőfi Sándor / Tarnówi Magyar Baráti Társaság" fém emlékérem tokban (59mm) T:AU Poland ND "Jósef Bem, Sándor Petőfi / Society of Hungarian Friends of Tarnów" metal commemorative medallion in case (59mm) C:AU

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF