Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 160

Kuba 1966. XVII. Sakk Olimpia - Havanna 1966 ezüstözött bronz kitűző (54x48mm) + Argentína DN Asociación Amigos de la Calle Florida kulcs alakú, ezüstözött fém medál szalagon (~47x38mm) T:XF patina
33087.

Kuba 1966. "XVII. Sakk Olimpia - Havanna 1966" ezüstözött bronz kitűző (54x48mm) + Argentína DN "Asociación Amigos de la Calle Florida" kulcs alakú, ezüstözött fém medál szalagon (~47x38mm) T:XF patina

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Nagy-Britannia 1935. V. György és Mária ezüstlakodalma aranyozott fém emlékérem mellszalagon (26,5mm) T:AU sérült szalag  Great Britain 1935. Silver Wedding of George V and Mary gold plated metal commemorative medallion on ribbon (26,5mm) C:AU damaged ribbon
33088.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
Német Birodalom DN Zöld csillag zománcozott bronz gomblyukjelvény Glaser & Sohn, Dresden gyártói jelzéssel (~15mm) T:AU German Empire ND Green star enamelled bronze buttonhole badge with Glaser & Sohn, Dresden makers mark (~15mm) C:AU
33089.

Német Birodalom DN "Zöld csillag" zománcozott bronz gomblyukjelvény "Glaser & Sohn, Dresden" gyártói jelzéssel (~15mm) T:AU German Empire ND "Green star'' enamelled bronze buttonhole badge with "Glaser & Sohn, Dresden" maker's mark (~15mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Német Harmadik Birodalom 1938. Német Anyasági Kereszt, bronz fokozat zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, eredeti tokban T:AU German Third Reich 1938. Cross of Honour of the German Mother, 3rd class enamelled bronze decoration without ribbon, in original case C:AU
33090.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Német Anyasági Kereszt, bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, eredeti tokban T:AU German Third Reich 1938. "Cross of Honour of the German Mother, 3rd class" enamelled bronze decoration without ribbon, in original case C:AU

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
9
Német Harmadik Birodalom 1939. XVII. Nemzetközi Mezőgazdasági Kongresszus, Drezda bronz jelvény Deschler u. Sohn, München 9. gyártói jelzéssel (38mm) T:XF German Third Reich 1939. XVII. International Landwirtschafts Kongress Dresden (17th International Agricultural Congress Dresden) bronze badge with Deschler u. Sohn, München 9. makers mark (38mm) C:XF
33091.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
NDK 1959. A Német Demokratikus Köztársaság Szolgálati Emlékérme ezüstözött, részben festett kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU GDR 1959. Verdienstmedaille der DDR silver plated, partially painted decoration on ribbon, with service ribbon in original case C:AU
33092.

NDK 1959. "A Német Demokratikus Köztársaság Szolgálati Emlékérme" ezüstözött, részben festett kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU GDR 1959. "Verdienstmedaille der DDR" silver plated, partially painted decoration on ribbon, with service ribbon in original case C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
NDK ~1960-1970. Szocialista Munka Kollektíva műgyantás fém kitüntetés T:XF GDR ~1960-1970. Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work) synthetic resined metal decoration C:XF
33093.

NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés T:XF GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
NDK ~1960-1970. Szocialista Munka Kollektíva műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU GDR ~1960-1970. Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work) synthetic resined metal decoration in case C:AU
33094.

NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in case C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
NDK ~1960-1970. Szocialista Munka Kollektíva műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work) synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU
33095.

NDK ~1960-1970. "Szocialista Munka Kollektíva" műgyantás fém kitüntetés műanyag tokban T:AU GDR ~1960-1970. "Kollektiv der Sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" synthetic resined metal decoration in plastic case C:AU

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Németország DN Autómárkák jelei és szimbólumai - Opel ezüstözött, műgyantás fém plakett fülekkel, tanúsítvánnyal (60x29mm) T:UNC
33096.

Németország DN "Autómárkák jelei és szimbólumai - Opel" ezüstözött, műgyantás fém plakett fülekkel, tanúsítvánnyal (60x29mm) T:UNC

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Olaszország 1925. F.G.N.I. - PELLEGRINAGGIO NAZ GINNASTICO FIUME 1925 (Nemzeti Tornász Zarándoklat - Fiume 1925) zománcozott bronz jelvény, STAB G. PICCHANIC - FIRENZE gyártói jelzéssel (35x25mm) T:XF Italy 1925. 1925. F.G.N.I. - PELLEGRINAGGIO NAZ GINNASTICO FIUME 1925 enamelled bronze badge with STAB G. PICCHANIC - FIRENZE makers mark (35x25mm) C:XF
33097.

Olaszország 1925. "F.G.N.I. - PELLEGRINAGGIO NAZ GINNASTICO FIUME 1925 (Nemzeti Tornász Zarándoklat - Fiume 1925)" zománcozott bronz jelvény, "STAB G. PICCHANIC - FIRENZE" gyártói jelzéssel (35x25mm) T:XF Italy 1925. 1925. "F.G.N.I. - PELLEGRINAGGIO NAZ GINNASTICO FIUME 1925" enamelled bronze badge with "STAB G. PICCHANIC - FIRENZE" maker's mark (35x25mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
Románia 5db-os zománcozott fém jelvénytétel, közte Vajdahunyad, Brassó, 100 éves a karánsebesi színház T:AU,XF korr. Romania 5pcs enamelled metal badge lot, within Hunedoara, Poiana Braşov, Caransebes 100 ani Teatru C:AU,XF corr.
33098.

Románia 5db-os zománcozott fém jelvénytétel, közte "Vajdahunyad", "Brassó", "100 éves a karánsebesi színház" T:AU,XF korr. Romania 5pcs enamelled metal badge lot, within "Hunedoara", "Poiana Braşov", "Caransebes 100 ani Teatru" C:AU,XF corr.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF