Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 160

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző, hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU
32990.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Berán Lajos (1882-1943) 1939. Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket préselt bronz jelvény, előlapon BERÁN hátlapon BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. és TÖRVVÉD. jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU
32991.

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Hegyi Szent Bernát - Oltalmazz minket" préselt bronz jelvény, előlapon "BERÁN" hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." és "TÖRVVÉD." jelzésekkel (45x25mm) T:UNC,AU

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
~1940-1990. 7db klf magyar zászlós, címeres jelvény T:XF-F közte sérült darabok is
32992.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
~1947. Rendőr ápoló nővér zománcozott bronz jelvény, hátoldalon Morzsányi J. Budapest Eskü út 5. gyártói jelzéssel (49x39mm) T:AU / Hungary ~1947. Rendőr ápoló nővér (Police Nurse) enamelled bronze badge with Morzsányi J. Budapest Eskü út 5. makers mark (49x39mm) C:AU
32993.

~1947. "Rendőr ápoló nővér" zománcozott bronz jelvény, hátoldalon "Morzsányi J. Budapest Eskü út 5." gyártói jelzéssel (49x39mm) T:AU / Hungary ~1947. "Rendőr ápoló nővér (Police Nurse)" enamelled bronze badge with "Morzsányi J. Budapest Eskü út 5." maker's mark (49x39mm) C:AU

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86
~1948. 1848 bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (36x32mm) T:AU
32994.

~1948. "1848" bronz lemezjelvény Petőfi Sándor arcképével és nemzetiszín szalaggal (36x32mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
~1948. Petőfi Sándor arcképével díszített, részben festett fém lemezjelvény T:XF
32995.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
11
~1948. Petőfi Sándor arcképével díszített, fém lemezjelvény tű nélkül T:XF
32996.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
~1948. Petőfi Sándor bronz jelvény T:AU
32997.

~1948. "Petőfi Sándor" bronz jelvény T:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
~1948. Kossuth és Petőfi arcképét ábrázoló fém lapka (46x24mm) T:XF
32998.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
9
~1948. részben festett fém lemezjelvény, a díszítő arckép hiányzik T:XF kopott festés
32999.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina
33000.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozata zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (70mm) T:UNC / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 1st Grade enamelled, gilt bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980s (70mm) C:UNC NMK 529.
33001.

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (70mm) T:UNC / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" enamelled, gilt bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980's (70mm) C:UNC NMK 529.

Rufpreis:
100 000 HUF
263,16
285,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF