1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Morgenstern, Christian: Die Schallmühle. Grotesken und Parodien. München, 1928, R. Piper & Co., 168+(4) p.+ 4 (színes illusztrációk) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.