20452.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
3 db könyv: Vörösmarty Mihály összes költői művei.; Babits Mihály összes művei.; Arany János összes költői művei. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 1007 p.; 1152 p.; 1768 p. Kiadói félvászon-kötés/egészvászon-kötés, változó állapotban, az egyik kötet sérült gerinccel.