Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 338

Paulini Béla: Emlékirataim. A szerző, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1914, Könyvkereskedő Rt., 94+1 p.+4 t. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kis lapszéli sérülésekkel, foltos címlappal, rossz állapotban.
20468.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Fekete István: Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
20469.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20470.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20471.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan foltos lapélekkel.
20472.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20473.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Fekete István 3 műve: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói papírkötés. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20474.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
20475.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
20476.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,49
9,14
Bábjátékos Kiskönyvtár 13 kötete (közte duplummal). Bp., 1959-1961, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. Megjelentek 400 példányban (egy részükön nincs példányszám feltüntetve).
20477.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,02
9,71
Bábjátékos Oktatás sorozat 7 kötete. Bp., 1967-1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, foltokkal, ázásnyomokkal. + 3 db egyéb bábjáték témájú kiadvány, vegyes állapotban, az egyik borító nélkül.
20478.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Gönczi Ferenc: Somogyi gyermek, + Somogyi koszorú. Csurgói könyvtár III. és VI. kötet. Csurgó 1936. Kiadói papírkötésben
20479.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF