Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3082528
20468
460
Paulini Béla: Emlékirataim. A szerző, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1914, Könyvkereskedő Rt., 94+1 p.+4 t. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kis lapszéli sérülésekkel, foltos címlappal, rossz állapotban. 3087968
20469
460
Fekete István: Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval. 3084387
20470
460
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. 3084395
20471
460
Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés. 3084391
20472
460
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan foltos lapélekkel. 3084406
20473
460
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. 3067562
20474
460
Fekete István 3 műve: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói papírkötés. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. 3019214
20475
460
2964260
20476
460
3200
4 db klf Nyomdász évkönyv és utikalauz 1939, 1940, 1943, 1944. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).
Bp., 1939-44. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
3060961
20477
460
3400
Bábjátékos Kiskönyvtár 13 kötete (közte duplummal). Bp., 1959-1961, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. Megjelentek 400 példányban (egy részükön nincs példányszám feltüntetve). 3060972
20478
460
Bábjátékos Oktatás sorozat 7 kötete. Bp., 1967-1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, foltokkal, ázásnyomokkal. + 3 db egyéb bábjáték témájú kiadvány, vegyes állapotban, az egyik borító nélkül. 3088974
20479
460
Gönczi Ferenc: Somogyi gyermek, + Somogyi koszorú. Csurgói könyvtár III. és VI. kötet. Csurgó 1936. Kiadói papírkötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF