20571.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Balla Borisz: Niczky növendék. Bp., 1931, Egyetemes Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. hozzá Molnár C. Pál által tervezett eredeti papírborító, sérülten