20501.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Bangha Béla összegyűjtött művei I. Sajtó alá rendezte Dr. Biró Bertalan. Bp., 1941, Szent István Társulat, sérült félvászon kötés.