20495.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság Shakespeare-Bizottsága,(Franklin-ny.), XVI+476 p.; XII+385+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári példányban.