20438.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülsÅ‘ borÃtón sérülésekkel, kopott borÃtóval.