Díjnégyszögszámu távolságmutató a Németországba szóló vagy azon átmenő postai csomagok és pénzeslevelek díjazására. Tartalmazza a német birodalom területén működő postahivatalok jegyzékét. Kiadja a M. Kir. Posta- és Távirda-Vezérigazgatóság.
Bp. 1899. Pallas. Kiadói kissé sérült félvászon-kötésben. Mellékletekkel.