20764.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Európai pillanatok. Gink Károly fotói, Keresztury Dezső írásai. Bp., 1968, Magvető. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel (Vuray György). Megjelent 4500 példányban.