20474.
460. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Fekete István 3 műve: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói papírkötés. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.